ULTRABIEGI.PL - portal dla ultramaratończyków

Switch to desktop Register Login

366 maratonów w 366 dni rozpoczęte przez Ryszarda Kałaczyńskiego

Ryszard Kałaczyński znany polski ultramaratończyk postanowił postanowił dokonać nowego niesamowitego wyczynu ! Projekt ten to przebiegnięcie 366 maratonów w 366 dni i rozoczął się wczoraj 15 sierpnia ! Każdego dnia można do niego dołączyć aby Ryszardowi nie było samotnie. Pełne informacje tutaj: 366maratonow.wix.com/witunia

Nasz ultramaratończyk nadal szuka wsparcia dlatego zapraszamy na jego stronę.
Ważna infromacja: w okresie letnim maratony będą odbywać się  w godzinach 17:00-21:00 a w okresie zimowym 12:00-16:00. Życzymy powodzenia !!! Ps. Ryszard Kałaczyński ma na koncie wiele wyczynów wśród nich bieg z Zakopanego do Sopotu !

Pełny regulamin dostępny jest tutaj http://366maratonow.wix.com/witunia#!regulamin/ca4p

Trasa:

Trasa biegu obejmuje 1 pętlę o długości - 5,753 km + 5 pętli po 7,2884 km. Położona jest na obszarze wiejskim o znikomej intensywności ruchu drogowego pojazdów. 

Odcinki trasy zawierają nawierzchnię o podłożu asfaltowym, piaszczystym i piaszczysto - kamienistym. Punkt serwisowy znajduje się na trasie w Wituni obok domu Rysia Kałaczyńskiego.  Opis trasy:  (w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara) START znajduje się w Wituni ul. Nowodworska (86,25m za tablicą zieloną z nazwą miejscowości Witunia) dalej trasa prowadzi drogą asfaltową w kierunku Nowego Dworu, w lewo w drogę gruntową utwardzaną w kierunku Zakrzewka, w lewo ul. Łąkowa (gruntowa, utwardzona) w kierunku Wituni, prosto ul. Zakrzewska, w lewo ul. Witosa (asfaltowa), na której jest META przy budynku nr 29  na początku wejścia do sklepu spożywczego, dalej ul. Witosa, w lewo ul. Nowodworska gdzie na linii STARTU znajduje się zakończenie pełnej pętli. 

Start znajduje się na wysokości 127 m n.p.m., meta 117 m n.p.m. + 10 m, (+0,24m/km). Odległość startu od mety: 1,6 km - 3,8% dystansu. Nawierzchnia trasy: 50% asfalt, 50% drogi gruntowe częściowo utwardzone. Opis trasy: (w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara) START znajduje się w Wituni ul. Łąkowa (25,5 m przed słupem wysokiego napięcia) za domem ze skrzynką elektryczną nr ZP1/208/1/1 dalej trasa prowadzi ul. Łąkową (droga gruntowa), w prawo droga gruntowa utwardzana w kierunku Nowego Dworu, w prawo na drogę asfaltową w kierunku Wituni ul. Nowodworska, w prawo ul. Witosa, na której jest META przy budynku nr 29 na początku wejścia  do sklepu spożywczego, dalej ul. Witosa,  w prawo ul. Zakrzewska, prosto ul. Łąkowa gdzie na linii STARTU jest zakończenie pełnej pętli. 

Start znajduje się na wysokości 117 m n.p.m., meta 117 m n.p.m. +10 m, (+0,24m/km). Odległość startu od mety: 1,4 km - 3,3% dystansu. Trasa ma nawierzchnię: 50% asfalt, 50% drogi gruntowe częściowo utwardzone.

Pomiaru i opisu trasy dokonał Zenon Piątek - atestator tras biegowych. Pomiar został wykonany w dniu: 17.05.2014 roku.

ultrabiegi.pl

Top Desktop version