ULTRABIEGI.PL - portal dla ultramaratończyków

Switch to desktop Register Login

Udany występ Polaków w UTMB 2012

Jubileuszowa 10 edycja UTMB dostarczyła już od samego początku wielkich emocji. Po złych wieściach związanych z  ciężkimi warunkami pogodowymi mocno trzymaliśmy kciuki za naszych reprezentantów. Organizatorzy zadecydowali, że w głównym biegu zamiast blisko 170 km i ponad 9500 m przewyższenia mieli do pokonania 103 km i około 6000 m przewyższenia.  Cała biegowa Polska trzymała mocno kciuki za naszego czołowego ultra biegacza Piotra Hercoga z Salomon Suunto Team, który zapowiadał walkę o pierwszą dwudziestkę. Piotr mile zaskoczył potwierdzając swoją doskonałą dyspozycję i zajmując bardzo wysokie 15 miejsce ! I wszystko wskazywało, że gdyby bieg odbył się na zakładanym dystansie (ok. 170km) miałby szanse wejść nawet do pierwszej 10-ki gdyż z każdym punktem pomiaru czasu przesuwał się do przodu. Bardzo miłym zaskoczeniem był świetny start Piotra Dybka z drużyny Inov-8, którzy przybiegł na 18 miejscu ! Również z drużyny Inov -8 wspaniale zaprezentowała się najlepsza Polka w UTMB Magdalena Łączak , która w generalce zajęła 62 miejsce wyprzedzając jak widać większość mężczyzn.

Wyniki Polaków:

TDS

113

9229

Kamil GRUDZIEN

 

SE H

55

22:35:30

07:58:23

Pologne

260

9148

Piotr MURAWSKI

MARATON LESZNO 

SE H

114

26:00:40

11:23:33

Pologne

260

9634

Rafal BOCHYNSKI

OSTEOKINETIC - OBORNIKI 

SE H

114

26:00:40

11:23:33

Pologne

303

8430

Radoslaw KRUCZEK

 

SE H

130

26:46:14

12:09:07

Pologne

309

9042

Bartosz MEJSNER

 

SE H

134

26:48:28

12:11:21

Pologne

333

8432

Szydlowski JACEK

CAFE FERBER 

SE H

143

27:13:11

12:36:04

Pologne

367

9280

Natalia HACZYK

BIEG OPOLSKI 

SE F

16

27:43:06

13:05:59

Pologne

387

8273

Pawel KOSMALA

VAJRA TEAM 

V1 H

152

28:08:59

13:31:52

Pologne

413

9297

Radoslaw ERTEL

MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 

V1 H

169

28:36:40

13:59:33

Pologne

593

9089

Jaroslaw KOSTRZEWSKI

ENTRE.PL TEAM 

SE H

238

30:53:44

16:16:37

Pologne

604

8250

Piotr STASZAK

 

SE H

241

31:02:11

16:25:04

Pologne

CCC

70

5572

Andrzej MALEK

 

SE H

53

12:23:44

03:26:40

Pologne

192

5571

Waldemar CZADO

GOPR Bieszczady 

V2 H

4

14:21:47

05:24:43

Pologne

428

5560

Jacek JARONSKI

 

V1 H

116

16:43:46

07:46:42

Pologne

433

7344

Lukasz CIEPLIK

NAVIGATORIA 

SE H

252

16:45:00

07:47:56

Pologne

489

5064

Tomasz SAJEWICZ

GO SPORT POLAND 

SE H

285

17:09:54

08:12:50

Pologne

707

7707

Artur WOJCIK

MUZTAGHATA 

V1 H

210

18:44:36

09:47:32

Pologne

849

5522

Wojciech FALOWSKI

ZULUS TEAM 

SE H

439

19:39:19

10:42:15

Pologne

898

7502

Magdalena PILARSKA

 

SE F

38

20:00:27

11:03:23

Pologne

927

7433

Adam SKOLIMOWSKI

EUROPOL GAZ DRUŻYNA GANDALFA 

V1 H

284

20:15:33

11:18:29

Pologne

929

7448

Piotr EJSMONT

DRUżYNA GANDALFA 

SE H

473

20:15:37

11:18:33

Pologne

1029

6606

Jan PINKOSZ

 

V2 H

81

20:54:57

11:57:53

Pologne

1333

6210

Daniel GRZELAK

MARATON LESZNO 

SE H

597

22:48:30

13:51:26

Pologne

1334

7176

Justyna GRZELAK

MARATON LESZNO 

SE F

58

22:48:34

13:51:30

Pologne

1401

7434

Katarzyna SKOLIMOWSKA

YULO RUN TEAM SIEDLCE 

SE F

64

23:16:27

14:19:23

Pologne

1415

7550

Wojciech ABULEWICZ

 

V1 H

460

23:20:54

14:23:50

Pologne

UTMB

15

1802

Piotr HERCOG

SALOMON SUUNTO POLAND 

SE H

11

12:32:02

01:59:26

Pologne

18

1793

Pawel DYBEK

INOV-8 

SE H

13

12:50:35

02:17:59

Pologne

62

1546

Magdalena LACZAK

INOV-8 

SE F

4

14:07:50

03:35:14

Pologne

91

3151

Marcin PAWLOWSKI

OLAWS ZLOTORYJA 

SE H

59

14:46:58

04:14:22

Pologne

245

3061

Lukasz FIALKOWSKI

KS GEPARD ZUKCZYN 

SE H

138

16:28:02

05:55:26

Pologne

259

2738

Andrzej BUCHAJEWICZ

MCKWADRAT 

V1 H

83

16:35:08

06:02:32

Pologne

270

4036

Jacek DENEKA

 

SE H

148

16:41:02

06:08:26

Pologne

443

1713

Tomasz GUNIA

 

SE H

220

17:45:39

07:13:03

Pologne

526

3802

Kazimierz CHLOPEK

nowa huta team 

SE H

247

18:08:59

07:36:23

Pologne

581

3497

Adam BAK

 

V2 H

53

18:25:44

07:53:08

Pologne

585

2963

Maciej LATKOWSKI

KB MANIAC ULTRA 

V1 H

224

18:26:08

07:53:32

Pologne

649

3643

Lukas PAWLOWSKI

ZABIEGANI/PLANETA GOR 

SE H

293

18:47:15

08:14:39

Pologne

671

4131

Miroslaw WIRA

WKB PIAST WROCLAW 

V2 H

73

18:53:56

08:21:20

Pologne

695

1808

Pawel KOTLARZ

 

SE H

308

19:00:52

08:28:16

Pologne

718

4028

Jaroslaw FELINSKI

 

V1 H

273

19:07:46

08:35:10

Pologne

845

1719

Witold PAWLOWSKI

THE NORTH FACE 

SE H

355

19:38:03

09:05:27

Pologne

853

4021

Jaroslaw OLEKSY

FORREST LIMANOWA 

V2 H

107

19:39:34

09:06:58

Pologne

862

4017

Zaneta BOGDAL

 

SE F

22

19:40:36

09:08:00

Pologne

898

1715

Bartek JASINSKI

THE NORTH FACE 

SE H

372

19:48:38

09:16:02

Pologne

978

3305

Maciej PIOTROWSKI

RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY 

SE H

401

20:09:38

09:37:02

Pologne

979

3369

Artur PARTYKA

DRUŻYNA SZPIKU 

V1 H

384

20:09:39

09:37:03

Pologne

1113

3964

Slawomir KRAJEWSKI

DOLINIARZE.COM 

V2 H

150

20:47:23

10:14:47

Pologne

1150

2847

Rafal FALOWSKI

 

V1 H

460

20:55:38

10:23:02

Pologne

1156

4121

Jacek BASTIAN

JMK TEAM 

SE H

449

20:56:19

10:23:43

Pologne

1178

4035

Stanislaw Adam OLBRYS

K B PIMAR LEGIONOWO 

V1 H

471

21:02:34

10:29:58

Pologne

1221

3804

Tomasz NIEDZIOLKA

 

SE H

469

21:15:06

10:42:30

Pologne

1276

3635

Rafal KASZTELANIC

 

V1 H

513

21:28:51

10:56:15

Pologne

1289

3112

Artur GORALCZYK

BIEGOPOLSKI 

V1 H

520

21:30:59

10:58:23

Pologne

1322

3910

Natalia SADOWSKA

HAYABUSA 

SE F

33

21:39:18

11:06:42

Pologne

1323

3402

Tomasz MIKULSKI

HAYABUSA 

SE H

493

21:39:19

11:06:43

Pologne

1423

4201

Dariusz SKOLIMOWSKI

 

V1 H

578

22:12:01

11:39:25

Pologne

1503

2938

Adam LAGANOWSKI

IM2010 Polska 

SE H

534

22:31:14

11:58:38

Pologne

1577

3517

Artur FRYDRYCH

 

SE H

549

22:46:25

12:13:49

Pologne

1849

3498

Piotr KUSIAK

 

V1 H

758

24:08:52

13:36:16

Pologne

ultrabiegi.pl

Top Desktop version